Gdybym był malarzem… Rozstrzygnięcie konkursu

W czwartek, 6 czerwca w muzeum odbyło się rozstrzygnięcie, organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 7 w Mławie, Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Gdybym był malarzem… Reprodukcje obrazów Wojciecha Piechowskiego”.

W uroczystym ogłoszeniu wyników i rozdaniu nagród uczestniczył Burmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski, dyrektor Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej Barbara Zaborowska, dyrektor szkoły Mariusz Lempek oraz nagrodzeni uczniowie z nauczycielami-opiekunami. Po podsumowaniu konkursu zebrani zostali zaproszeni do zwiedzania znajdującej się w muzeum galerii obrazów Wojciecha Piechowskiego, którego twórczość była inspiracją dla młodych artystów.

Wybrane prace wezmą udział w międzynarodowym konkursie „Moja przygoda w muzeum”.

Wyniki znajdują się na stronie SP nr 7.