Powrót do wszystkich aktualności

Konkurs „Moja przygoda w Muzeum”

Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie zaprasza do wzięcia udziału w XLIII edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży „Moja przygoda w Muzeum”.

Organizatorem  jest Muzeum Okręgowe w Toruniu, ale praca powinna być związana ze zbiorami określonego muzeum, czyli w naszym przypadku – Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie. Ponadto praca musi być związana tematycznie z wybranym eksponatem lub zespołem eksponatów, oddać nastrój i atmosferę towarzyszącą zwiedzaniu ekspozycji, bądź specyfikę działalności naszej instytucji .

W konkursie mogą wziąć udział dzieci i młodzież w wieku od 5 do 18 lat oraz osoby z niepełnosprawnością intelektualną do 25 roku życia zarówno z Polski jak i z zagranicy. Każdy z uczestników może stworzyć dowolną ilość prac w wybranej przez siebie technice/technikach w tym form przestrzennych i multimediów (grafika komputerowa, film).

Prace należy przesłać do 30 czerwca 2022 r. na adres Organizatora: Muzeum Okręgowe w Toruniu, Rynek Staromiejski 1, 87-100 Toruń z dopiskiem „Dział Edukacji”.

Szczegóły konkursu zainteresowani znajdą na stronie Organizatora:

Regulamin XLIII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży „Moja Przygoda w Muzeum”

Skip to content