Mławska gra terenowa. Ostatni etap w muzeum

Towarzystwo Miłośników Twórczości Tekli Bądarzewskiej zaprasza wszystkich mławian na grę terenową „Mława moje miasto”.

W ciągu dwóch godzin zabawy możecie Państwo sprawdzić swoją wiedzę na temat historii naszego miasta. Możecie grać zespołowo bądź indywidualnie, z przyjaciółmi lub z członkami rodziny. Będzie to doskonała forma wspólnego spędzenia czasu.

Wyniki znane są tylko uczestnikom – ocenia aplikacja.

Gra z aplikacją Actionbound umożliwia zabawę w dowolnym czasie. Aby zagrać w tak przygotowanej grze terenowej potrzebujemy urządzenia mobilnego z dostępem do internetu (np. smartfon, tablet) z włączoną usługą lokalizacji i zainstalowaną aplikacją Actionbound oraz czytnikiem QR kodów. Są one dostępne w Google Play oraz w App Store.

Ostatni etap gry odbywa się w Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie i Miejskiej Bibliotece Publicznej. Proszę sprawdzić godziny pracy wymienionych instytucji. Życzymy miłej zabawy i maksymalnych wyników.

Gra terenowa powstała w ramach realizacji zadania publicznego w zakresie działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych, dotyczący opracowania scenariuszy lekcji w ramach edukacji regionalnej dla przedszkoli i szkół podstawowych dofinansowanego ze środków Samorządu Miasta Mława.

Grę przygotowali: Ewa Katarzyna Luks, Włodzimierz Luks, Dorota Klimek – członkowie TMTTB.

INSTRUKCJA OBSŁUGI GRY.

UMM