...
Powrót

Muzealne warsztaty w barwach biało-czerwonych

Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie serdecznie zaprasza całe rodziny na warsztaty „Kotylion czy kokarda?”, które odbędą się 9 listopada 2024 roku o godzinie 10.00.

To wyjątkowa okazja, by wspólnie z bliskimi – z dziećmi, rodzicami, dziadkami czy rodzeństwem – zgłębić znaczenie symboli narodowych oraz własnoręcznie wykonać ozdoby patriotyczne.
Muzeum liczy na udział rodzin, które chciałyby w ten sposób przygotować się do obchodów Święta Niepodległości, angażując się w aktywność, która łączy pokolenia oraz wspiera poczucie przynależności narodowej. Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się o historii kokard, a także zyskają praktyczne umiejętności ich wykonania, co może stać się pięknym sposobem na wspólne świętowanie tego ważnego dnia.

Skip to content Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.