Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej zaprasza na pokaz specjalny – N100

Instalacja multimedialna N100 to część projektu „Niepodległa^100”, który muzeum realizuje w rocznicę 100-lecia odzyskania niepodległości. Pokaz będzie miał miejsce 28 września 2018 r. o godzinie 20:00 przed budynkiem muzeum.

Twórcami instalacji są Miro Kępiński, który skomponował muzykę, Józef Piwkowski – reżyser oraz Krystian Batyjewski, który odpowiedzialny jest za opracowanie wizualne. Realizacją TV/streaming zajmie się Sławek Kalwinek / DotFilm.pl .

28 września (piątek), godzina 20:00 ul. 3 Maja 5

Projekt został objęty Patronatem Honorowym Burmistrza Miasta Mława.

Twórcy N100 to:

Miro Kępiński: mławianin, kompozytor, kompozytor muzyki filmowej, producent, performer, wielokrotnie nagradzany na świecie, współpracujący z filmowcami od Sydney po Los Angeles.

Józef Żuk Piwkowski: reżyser, scenarzysta, operator filmowy, producent, Kurator i organizator wielu wystaw i projektów artystycznych, absolwent łódzkiej Szkoły Filmowej.

Opracowanie wizualne – Krystian Batyjewski: producent, twórca animacji, absolwent łódzkiej Szkoły Filmowej.

Realizacja TV/streaming – Sławek Kalwinek: wykładowca w Szkole Filmowej w Łodzi.

Projekt został dofinansowany przez firmę CEDROB S.A w ramach konkursu ,,Wspieramy rozwój”.