Powrót do wszystkich aktualności

Wakacje z Muzeum – letnie warsztaty dla dzieci

Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie przygotowało letnią atrakcję dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. W lipcu 2024 roku odbędą się cykliczne warsztaty pod hasłem „Wakacje z Muzeum”. To doskonała okazja, by najmłodsi spędzili czas w twórczy i edukacyjny sposób.

Warsztaty będą odbywać się raz w tygodniu, w każdą środę od godziny 10:00 do 12:00. Muzeum zaplanowało różnorodne zajęcia, które przeniosą dzieci w fascynujący świat wiedzy i zabawy. W programie znalazły się warsztaty z:

  • Archeologii – Z archeologią za pan brat,
  • Etnografii – Czerpanie papieru i zielnik mazowiecki,
  • Historii – Plan miasta Mławy,
  • Przyrody – Kolorowy świat zwierząt,
  • Sztuki – Sztuka projektowania.

Warsztaty. „Wakacje z Muzeum” to gwarancja niezapomnianej przygody, nauki i wspaniałej zabawy. Niech te wakacje będą pełne odkryć i kreatywności!

Aby zapisać dziecko na zajęcia, należy skontaktować się z Muzeum telefonicznie pod numerem 23 654 33 48 lub mailowo na adres: kontakt@muzeum.mlawa.pl. Rezerwacja miejsca jest konieczna, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Cena jednych warsztatów to 10 zł od osoby, komplet 5 warsztatów kosztuje 40 zł.  Warunkiem uczestnictwa jest też podpisanie przez rodzica/opiekuna dziecka Karta uczestnictwa w zajęciach (do pobrania także w kasie Muzeum).

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w harmonogramie zajęć. Zbiórka dzieci przed zajęciami w holu muzealnym.

 

 

Skip to content