Wakacje z Muzeum także w sierpniu!

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie lipcowymi warsztatami wakacyjnymi Muzeum zaplanowało zajęcia także w sierpniu.

Jak wcześniej, warsztaty będą odbywać się raz w tygodniu, w każdą środę od godziny 10:00 do 12:00.

Aby zapisać dziecko na zajęcia, należy skontaktować się z Muzeum telefonicznie pod numerem 23 654 33 48 lub mailowo na adres: kontakt@muzeum.mlawa.pl. Rezerwacja miejsca jest konieczna, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Cena jednych warsztatów to 10 zł od osoby, komplet 4 warsztatów kosztuje 30 zł.  Warunkiem uczestnictwa jest też podpisanie przez rodzica/opiekuna dziecka Karta uczestnictwa w zajęciach (do pobrania także w kasie Muzeum).

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w harmonogramie zajęć. Zbiórka dzieci przed zajęciami w holu muzealnym.