Wojtkowe malowanie, czyli w malarskiej pracowni mistrza

Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat w sobotę, 23 kwietnia 2022 r. w godzinach 10:00-12:00 na warsztaty plastyczne.

W prawdziwej malarskiej pracowni, inspirując się sztuką mistrza, można będzie stworzyć własne dzieło. Uczestnicy będą mieszać farby i zapełniać płótna wszystkimi kolorami świata. Muzeum serdecznie zaprasza do udziału w przygodzie ze sztuką wszystkie dzieci, niezależnie od ich malarskiego doświadczenia. Zgłoszenia udziału można dokonywać pod nr tel. 23 654 33 48 lub osobiście. Warunkiem uczestnictwa jest podpisanie przez rodzica/opiekuna zgody na wykorzystanie wizerunku dziecka (do pobrania poniżej lub w kasie Muzeum).

Kolejna, 173. rocznica urodzin Wojciecha Piechowskiego to także doskonała okazja dla dorosłych, by odwiedzić Muzeum. Bogata kolekcja cenionego artysty to przede wszystkim przykład rzetelnego realizmu. Wśród prac znajdują się jednak i takie, które zainteresują zwolenników symbolizmu.

RODO zgoda na wykorzystanie wizerunku